Laiškai Europai

Jaunesnieji eTwinning komandos nariai šį pusmetį dalyvauja eTwinning projekte „Our Letters, Our Languages“ („Mūsų laiškai, mūsų kalbos“), skirtame Europos kalbų dienai. Šio projekto nariai – pradinių klasių mokiniai iš įvairių Europos šalių: Lenkijos, Slovakijos, Ispanijos, Bulgarijos, Serbijos, Estijos, Austrijos, Turkijos – rašo vieni kitiems laiškus apie save, savo mokyklą, šalį. Naudodami mobilią programėlę vocaroo.com mokiniai įrašo savo laišką ir penkis gražiausius lietuviškus žodžius balsu, o gautą matricos (QR) kodą įklijuoja į laišką, kad jų gyvą kalbą išgirstų laišką gavę projekto dalyviai.

Mūsų laiškai jau paruošti. Juos kitą savaitę išsiųsime į pasirinktą mokyklą ir lauksime bendraminčių laiškų iš Europos.

Mokytoja Neringa Lemežienė