Sėkmingai dalyvauta rusų kalbos olimpiadose

Vasario ir kovo mėnesiai buvo sėkmingi I klasės gimnazistėms: užimtos prizines vietos rusų kalbos olimpiadose.

Vasario viduryje Sofija Savickaitė, mokytojo Jono Tamulevičiaus paskatinta, dalyvavo Tarptautinės rusų kalbos olimpiados pirmajame ture. Olimpiadą organizuoja Sankt Peterburgo universitetas ir Lietuvos rusų kalbos (užsienio) mokytojų asociacija. Sofija parodė geras žinias, todėl pateko į antrąjį turą, vykusį kovo 22 dieną Vilniaus universiteto Filologijos fakultete. Čia dalyvavo 22 geriausi mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Laimėtojai vyks į Sankt Peterburgą kovoti dėl prizinių vietų.

Vasario 11 dieną Sofija, dalyvavo Telšių “Ateities” progimnazijoje vykusioje rajoninėje rusų kalbos olimpiadoje, užėmė III vietą.

Kovo 16 dieną Kamilė Pilvinytė, Greta Kačinskaitė ir Sofija Savickaitė vyko į Ukmergės Antano Smetonos gimnaziją, kur vyko Lietuvos mokyklų 8-9 klasių rusų kalbos olimpiada „Linksmai. Išradingai. Turiningai“, ten visos trys užėmė II vietą.

I klasės mokinė Kamilė Pilvinytė