MEILĖS DIENA GIMNAZIJOJE

Vasario 14 d. II klasės mokiniai mokyklos bendruomenę pakvietė į  šv. Valentino dieną.  Į pamokas susirinkę mokiniai buvo pradžiuginti simbolinėmis širdelėmis ir Tėvų komiteto dovanėlėmis. Pertraukų metu skambėjo muzika apie meilę.

Atėjus vakarui, įvyko renginys „Meilė niekada nesibaigia“. Jo metu visi įsitikino, kokie talentingi ir gabūs mūsų gimnazijos mokiniai. Netrūko šokių, dainų, žaidimų, kuriuose dalyvavo ir mokinių tėvai. Visi džiaugėmės gražiai ir linksmai paminėję meilės dieną.

                                                               Laura Kontautaitė, II gimnazijos klasėWarning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *