Kalėdų puodelis-atvirukas

Konkursas „Kalėdų puodelis-atvirukas“ sudomino jaunuosius menininkus, kurie savo Kalėdų svajones įamžino puodelių-atvirukų pavidalu. eTwinning komanda išrinko tris pačius meniškiausius darbelius. Jų autoriai – 1 klasės mokiniai Rainoras Birškys ir Beta Vainauskaitė bei 6 klasės mokinė Gabija Arbutavičiūtė – buvo apdovanoti Kalėdomis kvepiančiais prizais. Specialus eTwinning komandos prizas atiteko gimnazijos bibliotekininkei Zitai Žalienei už originalų puodelį-atviruką. Dėkojame jauniesiems menininkams, mokytojoms Vilmai Vitkauskienei, Marytei Mažeikienei ir Zitai Žalienei už bendradarbiavimą ir visiems linkime sėkmingų kūrybos metų.

eTwinning komanda

IMG_3842 (Copy)
IMG_3841 (Copy)
IMG_3851 (Copy)