Kaip gyveno mūsų proseneliai

Lapkričio 13 d. antrokai apsilankė  mokyklos muziejuje. Mokinius sudomino istorijos mokytojos Nijolės Pocevičienės pasakojimas apie tai, kuo žmonės vertėsi senovėje, kokius naudojo darbo įrankius, kokius darbus jais dirbo. Įdomu buvo spėlioti, ką galėjo nuveikti  proseneliai su kiek keistokais, nematytais įrankiais ir buities rakandais.  Antrokai susipažino su Tryškių mokyklos įkūrimo istorija, pamatė išlikusius mokinių reikmenis, apžiūrėjo rašytojai Lazdynų Pelėdai skirtą ekspoziciją.

Įgytos žinios mokiniams padės pasaulio pažinimo pamokose suprasti, kaip gyveno mūsų proseneliai, kad apie praeitį galima sužinoti iš paprasčiausių istorijos liudytojų: senų nuotraukų, daiktų, darbo įrankių.

Mokytoja Vilma Zamarienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *