Jau keletą metų mūsų gimnazijos antrokai dalyvauja socialinėje AB „Žemaitijos pienas“  akcijoje „Antrą klasę baigi – plaukti moki“. Keturis mėnesius antrokėliai lankė Telšių „Ateities“ pagrindinės mokyklos baseiną, kur padedami trenerio Vytauto Mickaus mokėsi saugiai plaukti, nardyti, šokinėti nuo pakylos, panėrę po vandeniu surasti ir pagriebti ant dugno gulintį daiktą. Mokiniai kiek galėdami stengėsi atlikti visas ištvermę ugdančias užduotis, todėl galima pasidžiaugti, jog iššūkiai buvo įveikti.

Sausio 16 d. vyko paskutinė parodomoji pamoka tėveliams, kurioje vaikai pademonstravo savo pasiekimus. Pasibaigus pamokai, antrokams buvo įteikti vardiniai diplomai bei mažos dovanėlės – sūrio lazdelės „PIK-NIK“.

Plaukimo pamokos vaikams suteikė nepamirštamų akimirkų, o daugiausiai išmokę ir geriausiai pasirodę mūsų klasės atstovai Akvilė Pikelytė ir Sidas Bulkšas dalyvaus gegužės mėnesį vyksiančiame finaliniame plaukime. Belieka mažiesiems plaukikams palinkėti sėkmės ir greito finišo.

2 klasės mokytoja V. Sakalauskienė