Raiškiojo skaitymo konkursas

Gausus pradinukų būrys spalio 18 dieną sugužėjo į gimnazijos biblioteką paklausyti savo bendraamžių raiškiojo skaitymo konkurse. Šiais metais renginys buvo skirtas knygai. Džiugu, kad mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos pasirinko prasmingus lietuvių autorių kūrinėlius. Net 14 mokinių deklamavo pasirinktus eilėraščius, kurių pastangas vertino ne tik bendraamžiai, bet ir kompetentinga komisija – keturios mokytojos ir gimnazijos direktorius. Geriausiai skaitovo gebėjimus 1-2 klasių grupėje parodė pirmokas Dominykas  Žvirblis (mokytoja V. Zamarienė), o 3-4 klasių grupėje – ketvirtos klasės mokinė Svaja Vakarė Milašiūtė  (mokytoja M. Mažeikienė).  Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Spalio 26  konkurso nugalėtojai Svaja Vakarė ir Dominykas, lydimi savo mokytojų, vyko į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje organizuotą Telšių rajono pradinių klasių skaitovų konkursą. Nors čia prizinių vietų ir nepelnė, tačiau, matydami, kaip pasirodo kitų mokyklų mokiniai, įgijo patirties bei drąsos kitų metų pasirodymams.

Šiuo konkursu siekiama ugdyti mokinių kūrybiškumą, originalumą, meninio žodžio suvokimą. Numatoma, kad šitoks renginys bibliotekoje taps gražia gimnazijos tradicija.

 

Bibliotekininkė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *