Mokslo ir žinių diena

Jau padvelkė  rudens gaiva ir mintys ramios drumstis ima…

Šviesi naujų darbų pradžia… Savy klausausi jų šaukimo.

Rugsėjo pirmoji – žinių, darbų, svajonių, idėjų pradžios diena. Į šurmulingą šventę pasipuošę ir nekantrūs iš vasaros atskubėjo gimnazijos mokiniai, mokytojai ir jų tėveliai. Nedrąsiausius pirmokėlius į salę skambant pirmam skambučiui atlydėjo vyriausieji gimnazistai.

Šventė prasidėjo Lietuvos himno giedojimu ir vėliavos pakėlimu. Daug gražių sveikinimų, palinkėjimų mokiniams ir mokytojams bei kantrybės tėveliams skyrė gimnazijos direktorius Juozas Maneikis, pavaduotoja ugdymui Kristina Vainauskienė, laikinai einanti seniūno pareigas Gražina Kražauskienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Diana Lopaitienė ir gimnazijos mokinių išrinktas parlamento pirmininkas Gintas Sakalauskas. Ramybės ir įkvėpimo naujiems darbams gimnazijos bendruomenės nariai sėmėsi Tryškių parapijos bažnyčioje per šventas mišias.

Organizatoriai

18 (Copy)