Tarptautinė mokslinė konferencija “Įtraukiojo ugdymo ir specialiųjų ugdymosi poreikių

tenkinimo inovacijos”

Balandžio 25 dieną, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos mokytojos Raimonda Žvirblienė ir Rasa Jazdauskienė dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Įtraukiojo ugdymo ir specialiųjų ugdymosi poreikių tenkinimo inovacijos“, kuri vyko Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje. Buvo pristatyti įtaigūs pranešimai bei pasidalinta mokslo ir praktikos idėjomis bei inovacijomis. Tai buvo įspūdingas renginys, kuris subūrė užsienio mokslininkų ir pedagogų bendruomenes bendrai diskusijai apie įtraukųjį ugdymą, švietimo pagalbą ir įvairų ugdymosi poreikių tenkinimą.

Mokytojos Raimonda Žvirblienė ir Rasa Jazdauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook