Tarptautinė triukšmo suvokimo diena

Šiais metais balandžio 26 d. minima Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Ši diena skirta pažymėti visuotinį susirūpinimą dėl ilgalaikio triukšmo keliamos žalos visuomenės sveikatai.

Minint šią dieną ,,Pelėdžiukų” grupės vaikai prisijungė prie labai  reikšmingos, prevencinės  akcijos ,,Sugaukime tylą”. Vaikai diskutavo apie triukšmo žalą, stengėsi išgirsti kaip šlama medžiai, čiulba paukščiai. Mokėsi patylėti, išgirsti tylą. Ugdytiniai stengėsi suprasti, jog kiekvienas gali prisidėti prie triukšmo mažinimo savo aplinkoje.  Vaikai atliko ,,Tylos mankštą”, žaidė žaidimą ,,Tylos karalius”. Visi dar kartą įsitikino, kokia svarbi yra tyla.

Mokytoja Raimonda Žvirblienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook