Tarptautinis virtualus eTwinning  seminaras

Balandžio 27-29 dienomis turėjau galimybę dalyvauti eTwinning tarptautiniame virtualiame profesinio tobulėjimo seminare „Mažų mokyklų bendruomenės kaimo vietovėse“ (angl. Small Schools Communities in Rural Areas) ir atstovauti ne tik savo mokyklai, bet ir šaliai (vos dvi vietos buvo skirtos Lietuvai).

Seminaras buvo orientuotas į mokytojus iš kaimo vietoių mokyklų. Jo metu buvo siekiama suburti kolegas iš skirtingų šalių, skatino bendrauti ir bendradarbiauti dirbant grupėse, aptarti iššūkius ir galimybes, su kuriomis susiduria kaimo vietovėse esančių mokyklų bendruomenės, susipažinti su programėlėmis ir IT įrankiais bei juos išbandyti užsiėmimų metu.

Džiaugiuosi, kad galiu tobulėti ir augti kartu su eTwinning bendruomene.

Seminaro programa:  https://eu.eventscloud.com/file_uploads/3b69f2b0b983fd6e6132820f602bdb64_Programme-RuralSchools-final.pdf

Mokytoja Neringa Lemežienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Facebook