Rudens gėrybių paroda „Daržovių kraitelė“

Ruduo – tai puikių akimirkų, gamtos pažinimo metas. Spalio 9-20 dienomis, Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ patalpose, buvo galima pasigrožėti rudens gėrybių paroda. Vaikai kartu su tėveliais sukūrė darbelių iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių.

Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias menines saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais, suteikti džiugių emocijų.

Darbeliai alsuote alsavo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu ir originalumu. Kiekviena daržovė, vaisius pavirto savitu ir nuotaikingu personažu ar gražia kompozicija.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už originalius darbelius bei aktyvų dalyvavimą rudens gėrybių parodoje.

Grupės auklėtoja Raimonda Valiuvienė

DSC_1624 (Copy)
DSC_1626 (Copy)
DSC_1627 (Copy)