Mokytojai

Eil. Nr.Pavardė, vardas DalykasAuklėjamoji klasėKontaktai
1Adomaitienė AušraBiologija
Gamta ir žmogus
Neformalusis ugdymas
5 klasė.ausra.adomaitiene@tryskiumokykla.lt
2Baranauskienė IrenaLietuvių kalba (gimtoji)
Lietuvių kalbos modulis
Neformalusis ugdymas
6 klasė.irena.baranauskiene@tryskiumokykla.lt
3Čiapienė LinaPUG auklėtojaPUG
4Danielius VytautasPailgintos darbo dienos grupės mokytojas-
5Dargevičienė KristinaDorinis ugdymas (tikyba)-kristina.dargeviciene@tryskiumokykla.lt
6Dužinskaitė-
Statkienė Nomeda
Dailė 
Technologijos
-nomeda.duzinskaite-statkiene@tryskiumokykla.lt
7Ivoškienė IlonaGeografija
Istorija
Kraštotyros pagrindai
8 klasė.ilona.ivoskiene@tryskiumokykla.lt
8Jasiulienė DaliaUžsienio kalba (vokiečių)-dalia.jasiuliene@tryskiumokykla.lt
9Jazdauskienė RasaLogopedė, auklėtoja
Ikimokyklinis ugdymas
-rasa.jazdauskiene@tryskiumokykla.lt
10Jokubauskienė
Virginija
Lietuvių kalba (gimtoji)
Lietuvių kalbos modulis
-virginija.jokubauskiene@tryskiumokykla.lt
11Juozapavičienė DaliaSocialinė pedagogė
Geografija
-dalia.juozapaviciene@tryskiumokykla.lt
12Jurčienė JurgitaUžsienio kalba (anglų)-jurgita.jurciene@tryskiumokykla.lt
13Jurienė KornelijaDorinis ugdymas (etika)-kornelija.juriene@tryskiumokykla.lt
14Kniurienė LinaPradinis ugdymas 

Neformalusis ugdymas
3-4 klasės (Kaunatava)
15Labanauskas KęstutisIT Specialistas
Informacinės technologijos
Neformalusis ugdymas
-kestutis.labanauskas@tryskiumokykla.lt
16Laurinavičienė BirutėMeno pedagogas--
17Laurinavičienė RasaAuklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas
--
18Laurinavičienė
Rimantė
Šokis
Žmogaus sauga
Neformalusis ugdymas
III klasė.rimante.laurinaviciene@tryskiumokykla.lt
19Lemežienė NeringaUžsienio kalba (anglų)
Neformalusis ugdymas
-neringa.lemeziene@tryskiumokykla.lt
20Lukošius AdolfasNeformalusis ugdymas-adolfas.lukosius@tryskiumokykla.lt
21Macevičienė D.Auklėtoja
ikimokyklinis ugdymas
-
22Masiulienė RitaLietuvių kalba ir literatūraIV klasė.rita.masiuliene@tryskiumokykla.lt
23Mažeikienė MarytėPradinis ugdymas 
Neformalusis ugdymas
4 klasė.maryte.mazeikiene@tryskiumokykla.lt
24Pocevičienė NijolėIstorijaII klasė.nijole.poceviciene@tryskiumokykla.lt
25Pociutė IrmaSpecialioji pedagogė
Logopedė
-irma.pociute@tryskiumokykla.lt
26Poškienė AlmaLietuvių kalba7 klasė.alma.poskiene@tryskiumokykla.lt
27Raimonda ValiuvienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui.-raimonda.perminaite-valiuviene@tryskiumokykla.lt
28Ramančauskienė DaliaBiologija 
Chemija
-dalia.ramancauskiene@tryskiumokykla.lt
29Ruibytė AstaPradinis ugdymas 

Neformalusis ugdymas
1-2 klasės (Kaunatava)
30Sakalauskienė VioletaPradinis ugdymas 

Neformalusis ugdymas
2 klasė.violeta.sakalauskiene@tryskiumokykla.lt
31Staškauskienė AngelėPUG auklėtoja-angele.staskauskiene@tryskiumokykla.lt
32Staškus RomualdasTechnologijos
Neformalusis ugdymas
-romualdas.staskus@tryskiumokykla.lt
33Statkus SauliusFizinis ugdymas
Neformalusis ugdymas
-saulius.statkus@tryskiumokykla.lt
34Šaulienė ZitaAuklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas
--
35Šaulienė ZitaAuklėtoja
ikimokyklinis ugdymas
-
36Tamulevičius JonasUžsienio kalba (rusų)-jonas.tamulevicius@tryskiumokykla.lt
37Vainauskas LinasMatematika-linas.vainauskas@tryskiumokykla.lt
38Vainauskienė JaninaPradinis ugdymas 

Neformalusis ugdymas
3 klasė.janina.vainauskiene@tryskiumokykla.lt
39Vainauskienė KristinaDirektoriaus pavaduotoja
ugdymui
Informacinės technologijos
Fizika
-kristina.vainauskiene@tryskiumokykla.lt
40Vitkauskienė VilmaMuzikaI klasė.vilma.vitkauskiene@tryskiumokykla.lt
41Zamarienė VilmaPradinis ugdymas 

Neformalusis ugdymas
1 klasė.vilma.zamariene@tryskiumokykla.lt
42Žalienė ZitaBibliotekininkė
Ekonomika 
Neformalusis ugdymas
-zita.zaliene@tryskiumokykla.lt
43Žvirblienė RaimondaAuklėtoja

Ikimokyklinis ugdymas
--
Facebook