Mokytojų diena!

Šventiniai sveikinimai prasidėjo tik peržengus gimnazijos durų slenkstį – III klasės mokiniai, skambant muzikai, rožės žiedu sveikino mokytojus ir kvietė įsiamžinti prie fotosienelės. 8 valandą, nuskambėjus skambučiui į pamoką, klasėse mokinių laukė nauji „mokytojai“ – III ir IV klasių mokiniai „matavosi“ pedagogo profesiją. O tikriesiems mokytojams teko dalyvauti įvairiose veiklose, atlikti įvairių užduočių. Mokytojai taip pat buvo pasveikinti Telšių savivaldybės mero Tomo Katkaus, Tryškių seniūnijos seniūno Antano Jokubauskio, gimnazijos direktoriaus Juozo Maneikio. Širdį glostė ir įvairių klasių mokinių pasirodymai. III klasės mokiniai įteikė išradingas nominacijas, kurios privertė nusišypsoti kiekvieną.

Reiškiame padėką šventę organizavusiems III klasės mokiniams, lietuvių kalbos mokytojai Almai Poškienei, Romenai Saračinskienei,  2 klasės mokinėms Vakarei Navickaitei, Patricijai Juraitei, 6 klasės mokiniui Vyteniui Navickui, II klasės mokinei Aušrinei Liauzginaitei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook