„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų“

Šių metų kovo 2 dieną,  darželyje vyko Kaziuko mugė, kurios tikslas supažindinti vaikus su Kaziuko mugės papročiais ir amatais. Visus susirinkusius sveikino Kazytė ir Kaziukas. Jie sukvietė visus svečius, vaikus ir jų tėvelius pašokti ir padainuoti.

Prasidėjus prekybai, visi maloniai rinkosi prekes. Vaikams buvo smagu rinktis ir pirkti savo pagamintus daiktus: karolius, verbas, skanėstus. Čia galėjai rasti ko tik geidžia širdelė.

Baigiantis mugei džiaugėmės įsigytais daiktais bei gardumynais, skaičiavome pelną. Visi surinkti pinigėliai bus skirti vaikų ugdymui. Visi iš Kaziuko mugės išėjo pilnomis kišenėmis.

Ačiū visiems tėveliams, vaikučiams ir auklėtojoms už gražią šventę.

„Viščiukų“ grupės auklėtoja Raimonda Žvirblienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *