Sportinė popietė „Judame kartu“

Rugsėjo 22 d., penktadienį, darželyje vyko sportinė popietė „Judame kartu“, kurioje dalyvavo abi darželio grupės: „Viščiukai“ ir „Pelėdžiukai“. Šventė prasidėjo bendra mankšta, kurią vedė auklėtoja. Vaikai puikiai atkarto auklėtojos judesius.

Vėliau vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse: šokinėjimas, vaikščiojimas pagal išdėliotas rankytes ir pėdutes, lindimas per lankus. Didžiausią susidomėjimą ir daugiausia emocijų sukėlė lindimas į tunelį – kirmėliuką.

Vaikai patyrė daug džiugių emocijų. Už pastangas ir puikiai praleistą laiką vaikai buvo apdovanoti diplomais.

Auklėtoja Raimonda Žvirblienė

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17